Ülevaated Diet Spray

 • Liina
  Pärast teist sünnitust algasid probleemid ülekaaluga. Asi jõudis selleni, et tuli vahetada kogu garderoob. Nägin Internetis Diet Spray'd ja tellisin selle kohe. Pärast 3-kuulist kasutamist kaotasin 23 kg ja mahtusin jälle oma lemmikteksadesse. Soovitan kõigil seda proovida!
  Diet Spray
 • Triin
  35-aastaselt pole figuuri vormis hoidmine lihtne, eriti kui kogu töö on teel ja seal on ainult toidust saadud kuivtoit. Samuti on probleeme suhkruga. Ostsin Diet Spray ametlikult veebisaidilt ja võtsin seda umbes poolteist kuud. Suutsin kaalust alla võtta 13 kilogrammi võrra, raiskamata samal ajal aega spordisaalides. Ma olen väga õnnelik!
  Diet Spray
 • Janek
  Tal oli alati piinlik, sest tema teksade kohal välja ulatuv kõht oli. Ärge kandke särki ega minge randa. Otsustasin enda eest hoolitseda, kuid aega polnud üldse. Sattusin Internetis Diet Spray ülevaadetele ja otsustasin proovida. Tegin õige otsuse, 3 kuuga läks kõht ära ja figuur muutus 25-aastaseks! Võtsin mitu pakki korraga, kuna seal oli allahindlus.
  Diet Spray
 • Margus
  Istuvast tööviisist sain paksuks, nii et vöö oli vaevu kinnitatud. Kaalu kaotamine 45-aastaselt on väga keeruline. Otsustasin proovida Diet Spray'd, sain sellest teada oma sõpradelt. Alguses ei uskunud, et see töötab, kuid vastuvõtukuu lõpuks olin kaalust alla võtnud 7 kilogrammi. Nüüd lisan tarbimisele ka füüsilist tegevust. Rasv sulab päevast päeva!
  Diet Spray
 • Tiina
  Töötan restoranis, kus toit on ümberringi. Ja muidugi hakkas naine dramaatiliselt kaalus juurde võtma. Kujust sai pirn ja ma ise hakkasin ennast häbenema. Diet Spray kohta sain teada sõbralt. Mulle ei meeldinud pillid kunagi, nii et otsustasin proovida spreid. Tulemus on vinge, olen ikka ise üllatunud! Soovitan kõigile!
  Diet Spray
Hinnang Diet Spray
4.5
15